Svend Oluf Kramer. Bymotiv, Paris

Varenummer: 6312482
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

Svend Oluf Kramer (f. 1919). Bymotiv, Paris. Olie på lærred, sign. Svend O, Paris. 66 x 53 (78 x 64) cm.
Auktionen afsluttes:  05-01-2023 20:40:51
Showroom:   DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej

1658759 05-01-2023 15:06:15 DKK 300