Svend Saabye 1913-2004 cd

Varenummer: 2049467
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Svend Saabye. Skitse af tidsel. Akvarel. Usign. 34 x 26 cm (52 x 42 cm). Ægthed bekræftet af familien Saabye.

Auktionen afsluttes:  16-11-2010 14:32:00
Showroom:  Odense

99891 16-11-2010 13:44:34 DKK 300