Svend Saabye, interiør (cd)

Varenummer: 6247394
Hammerslagspris: DKK 2.600
Vurdering: DKK 2.600

Svend Saabye (1913-2004), interiør, olie på lærred, sign. Saabye, 90x67 cm. (102x79 cm).
Auktionen afsluttes:  07-08-2022 13:45:08