Svend Saabye, interiør (cd)

Varenummer: 6247394
Hammerslagspris: DKK 2.600
Vurdering: DKK 2.600
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Svend Saabye (1913-2004), interiør, olie på lærred, sign. Saabye, 90x67 cm. (102x79 cm).

Auktionen afsluttes:  07-08-2022 13:45:08
Showroom:   Odense, DK