Svend Sinding Christensen, motiv fra Sandkaas på Bornholm, olie på lærred (cd)

Varenummer: 5443501
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000

Svend Sinding Christensen (1888-1980), motiv fra Sandkaas på Bornholm, olie på lærred, signeret monogram og dateret 1923. H.31 x 49 cm (42 x 61 cm)

Auktionen afsluttes:  23-09-2019 16:45:00
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej

1126299 23-09-2019 08:33:50 DKK 350
1818960 22-09-2019 10:35:15 DKK 300