Jens Sinding Christensen & Ubekendt Kunstner, havnemotiv & opstilling (2)

Varenummer: 5169943
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Jens Sinding Christensen (1888-1980) & Ubekendt Kunstner, havnemotiv & opstilling, olie på lærred / plade, begge sign. ene uden ramme, 45x60 cm. (28x38 cm. (39x49 cm). Ene med krakeleringer og afskalninger. (2)

Auktionen afsluttes:  10-12-2018 14:03:00
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej

203792 10-12-2018 07:50:08 DKK 300