Svend Wiig-Hansen cd. To akvareller på papir (2)

Varenummer: 5500577
Hammerslagspris: DKK 1.800
Vurdering: DKK 3.000

Svend Wiig-Hansen 1922-1997. To akvareller på papir, figurkompositioner, sign. S. Wiig Hansen, 21 x 31 og 24 x 33 cm. Uindrammet, spor efter nålemontage i hjørner. (2)

Auktionen afsluttes:  21-11-2019 20:43:00
Showroom:  DK, Hørsholm, Hammervej 1