Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Moderne billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Sylvia Wieczorek-Hindenburg, uden titel, 1969. Oliemaleri
:
4646401
Hammerslagspris
:
EUR
45
335
Vurdering
:
EUR
600
4.470
Sylvia Wieczorek-Hindenburg, uden titel, 1969. Olie på lærred. Signeret og dateret på bagsiden på rammen. Mål: 122 x 200,5 cm. Farvelaget fremstår delvist med krakelering/aftryk i lærredet.
04-05-2017 20:26:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
206823
02-05-2017
13:33:47
EUR
45
593903
29-04-2017
21:55:01
EUR
40
Til toppen