T. Trier. Opstilling med Anemoner

Varenummer: 6004985
Hammerslagspris: DKK 700
Vurdering: DKK 1.200

T. Trier. Olie på lærred. Opstilling med Anemoner. Sign. T. Trier. 45 x 67 (54 x 78) cm.
Auktionen afsluttes:  27-04-2021 19:39:30