Vurdering:
9.000
Tage Hansens Guldsmedie. Et par manchetknapper af 14 kt. guld, prydet med motiv i form af isbjørn, stemplet "JTH 585". Samlet vægt: ca. 20,3 gr. Fremstår med brugsspor. (2)
06-09-2022 19:36:04