Varenummer: 6358613

Tage Hansens Guldsmedie. Et par ørestikker af 14 kt. guld, udført med to masker, stemplet "JTH 585". L. ca. 1,9 cm. Samlet vægt: ca. 5,5 gr. Fremstår med brugsspor. (2)
Varen afsluttes:  26-06-2023 17:09:11