Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Smykker
Armbånd
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Tennis- brillant armbånd af 18 kt guld, ca 1.00 ct
:
6328642
Moms vare
Hammerslagspris
:
8.800
Vurdering
:
11.000
Tennis- / brillant armbånd af 18 kt hvidguld og 18 kt guld med indskudslås og sikkerheds haspe, prydet med diamanter, der er brillant slebet på i alt 1.00 ct, Farve: Wesselton (H) Top Crystal (J), Klarhed: VS til SI2. Utydelig stemplet - syretest fortaget. L. 18,5 cm, B. 4,6 mm, vægt 14,4 gram. Fremstår med lette brugsspor.
15-04-2023 19:09:16
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
2243470
15-04-2023
09:44:30
8800
Til toppen