Varenummer: 6163604
Vurdering: DKK 3.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Texas/Alpina, Motorsav model Smart Chainsaw 200 18v, hækkeklipper model Smart Hedge 200 18v. samt Alpina Combicutter. Demomodeller, fremstår med minimale/ingen brugsspor. Håndteringsmærker kan forekomme. Lauritz.com garanterer ikke for fejl og mangler.

Auktionen afsluttes:  11-07-2022 19:40:00
Showroom:   Odense, DK