Vurdering:
5.800
Texas, Handy Sweep fejemaskine med tilbehørspakke. model Handy Sweep 690TG. Buskrydder model BCU33
Demomodeller, fremstår med minimale brugsspor. Håndteringsmærker kan forekomme. Lauritz.com garanterer ikke for fejl og mangler.
11-07-2022 19:30:00