Texas, Handy Sweep fejemaskine samt Buskrydder

Varenummer: 6164232
Vurdering: DKK 5.800
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Texas, Handy Sweep fejemaskine med tilbehørspakke. model Handy Sweep 690TG. Buskrydder model BCU33 Demomodeller, fremstår med minimale brugsspor. Håndteringsmærker kan forekomme. Lauritz.com garanterer ikke for fejl og mangler.

Auktionen afsluttes:  24-06-2022 19:05:00
Showroom:   Odense, DK