Texas Havefræser samt Buskrydder (2)

Varenummer: 6163571

Næste bud: DKK 3.200
Vurdering: DKK 6.400
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Texas havefræser, model Lilli 535TG, samt Buskrydder model BCU52M 5i1. Demomodeller, fremstår med minimale brugsspor. Håndteringsmærker kan forekomme. Lauritz.com garanterer ikke for fejl og mangler.

Auktionen afsluttes:  08-07-2022 19:02:00
Showroom:   Odense, DK