Vurdering:
Texas plæneklipper, model Razor 4810TR/M samt McCulloch Multitrimmer model B26PS. Demomodeller, fremstår med minimale brugsspor. Håndteringsmærker kan forekomme. Modelfoto. Lauritz.com garanterer ikke for fejl og mangler.
11-07-2022 19:10:00