Texas plæneklipper samt McCulloch Multitrimmer

Varenummer: 6177646
Vurdering: DKK 4.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Texas plæneklipper, model Razor 4810TR/M samt McCulloch Multitrimmer model B26PS. Demomodeller, fremstår med minimale brugsspor. Håndteringsmærker kan forekomme. Modelfoto. Lauritz.com garanterer ikke for fejl og mangler.

Auktionen afsluttes:  24-06-2022 19:15:00
Showroom:   Odense, DK