Kategori  Vurdering

Axel Aabrink (1887 - 1965). motiv fra gl. Hvidovre

Varenummer: 5378501

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Axel Aabrink (1887 - 1965). motiv fra gl. Hvidovre, olie på lærred, sign. Ax. Aabrink, 42,5x60,5 cm. (58,5x76 cm). Fremstår med krakeleringer.

Auktionen afsluttes:  23-07-2019 17:24:00
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej