Th. Skeel Ankersen, motiv fra klosterkirken i Nykøbing F, akvarel

Varenummer: 5972112

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Th. Skeel Ankersen (1900-1982), motiv fra klosterkirken i Nykøbing F, akvarel, signeret og dateret 1952. Lysmål 52 x 72 cm (59 x 78 cm)

Auktionen afsluttes:  11-04-2021 16:53:33
Showroom:  Næstved