Th. Skeel Ankersen, motiv fra klosterkirken i Nykøbing F, akvarel

Varenummer: 5972112
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6019576
Th. Skeel Ankersen (1900-1982), motiv fra klosterkirken i Nykøbing F, akvarel, signeret og dateret 1952. Lysmål 52 x 72 cm (59 x 78 cm)

Auktionen afsluttes:  29-04-2021 17:56:31
Showroom:  Næstved

937027 27-04-2021 14:27:48 DKK 300