Theodor Ulriksen. Fiskekoner og postbud, Gl. Strand (cd)

Varenummer: 4938760
Hammerslagspris: DKK 650
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Theodor Ulrichsen 1905-1970. Fiskekoner og postbud, Gl. Strand, København, olie på lærred. Sign. Th. Ulrichsen. 81 x 89 (93 x 101) cm.

Auktionen afsluttes:  12-06-2018 15:41:38
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej