Theodor Ulrichsen . Parti fra Gammel Strand. cd

Varenummer: 6162665
Hammerslagspris: DKK 700
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Theodor Ulrichsen (1905-1970). Parti fra Gl. Strand. Olie på lærred. Sign.: 'Theodor Ulrichsen'. 40 x 50 (52 x 62) cm. AUKTION ER FORLÆNGET!

Auktionen afsluttes:  25-02-2022 14:34:24
Showroom:   Herlev, DK