Thomas Bentzen For Muuto. Model Linear System. Skrivebord/arbejdsbord af eg

Varenummer: 6252791
Hammerslagspris: DKK 2.000
Vurdering: DKK 3.000

Thomas Bentzen For Muuto. Model Linear System. Skrivebord/arbejdsbord af eg, plade af finer, runde ben. Fremstillet hos Muuto. H. 74, B. 240, D. 142/147 cm. Fremstår med brugsspor, ridser og mærker.

Auktionen afsluttes:  11-11-2022 18:19:57

2268912 06-11-2022 19:11:46 DKK 2000