Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Kontormøbler
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Thomas Bentzen For Muuto. Model Linear System. Skrivebord/arbejdsbord af eg
:
6252792
Moms vare
Hammerslagspris
:
Vurdering
:
3.000
Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6288533
Thomas Bentzen For Muuto. Model Linear System. Skrivebord/arbejdsbord af eg, plade af finer, runde ben. Fremstillet hos Muuto. H. 74, B. 240, D. 142/147 cm. Fremstår med brugsspor, ridser, rejst finer på et hjørne af plade og mærker.
Gør et kup ved at byde på auktioner fra konkursboer mm.. Se og byd på alle
konkursauktionerne her
15-10-2022 11:34:20
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
2264287
15-10-2022
11:31:32
2000
Til toppen