Thomas Bentzen For Muuto. Model Linear System. Skrivebord/arbejdsbord af eg

Varenummer: 6252792

Næste bud: DKK 2.000
Vurdering: DKK 3.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Thomas Bentzen For Muuto. Model Linear System. Skrivebord/arbejdsbord af eg, plade af finer, runde ben. Fremstillet hos Muuto. H. 74, B. 240, D. 142/147 cm. Fremstår med brugsspor, ridser, rejst finer på et hjørne af plade og mærker.

Auktionen afsluttes:  08-10-2022 11:44:49
Showroom:   Herlev, DK