Thomas Dam cd, træfigurer (2)

Varenummer: 3164169
Hammerslagspris: DKK 575
Vurdering: DKK < 1.000

Thomas Dam 1915-1989 cd, 2 figurer af udskåret træ sign. Dam, h. 7 cm.
Auktionen afsluttes:  17-10-2013 19:44:00