Thomas Elmstedt, motiv med Hundstrup / sommerdag med forblæst træ (2)

Varenummer: 6262276
Vurdering: DKK 1.000

Thomas Elmstedt (1930-2012), motiv med Hundstrup å / sommerdag med forblæst træ, olie på lærred, sign. ThE. Mål med ramme 42,5x52,5 cm. 35,5x43 cm. (2)
Auktionen afsluttes:  16-10-2022 11:08:00