Thomas Elmstedt, motiv med Hundstrup / sommerdag med forblæst træ (2)

Varenummer: 6262276

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Thomas Elmstedt (1930-2012), motiv med Hundstrup å / sommerdag med forblæst træ, olie på lærred, sign. ThE. Mål med ramme 42,5x52,5 cm. 35,5x43 cm. (2)

Auktionen afsluttes:  07-10-2022 16:01:05
Showroom:   Odense, DK