På grund af copyright afgift på varen
kan billederne ikke vises.
Thomas Elmstedt, motiv med Hundstrup / sommerdag med forblæst træ (2)
Vurdering:
1.000
Thomas Elmstedt (1930-2012), motiv med Hundstrup å / sommerdag med forblæst træ, olie på lærred, sign. ThE. Mål med ramme 42,5x52,5 cm. 35,5x43 cm. (2)
16-10-2022 11:08:00