Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Lænestole
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Thomas Pedersen. Stingray lænestol, sort sædeskal, skind medfølger
:
6304785
Hammerslagspris
:
Vurdering
:
3.000
Thomas Pedersen: 'Stingray' gyngestol med skal af sort formstøbt kunststof, stel af forkromet metal. Formgivet 2002, fremstillet hos Fredericia Furniture. Medfølgende skind. Stedvise brugsspor med nogle ridser/skrammer. H. 87, B. 120 cm.
26-11-2022 13:40:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
2262537
22-11-2022
18:30:16
2000
Til toppen