Kategori  Vurdering

Thomas Trådsdahl. Komposition med børn, olie på lærred, 1900-tallet, cd

Varenummer: 5399195
Hammerslagspris: DKK 400
Vurdering: DKK < 1.000
Thomas Trådsdahl (1925-2002). Komposition med børn, olie på lærred, sign. 45x80 cm(64x99 cm)

Auktionen afsluttes:  04-08-2019 10:06:29
Showroom:  DK, Kolding, Trianglen