Thorald Læssøe. Landskab fra Norditalien

Varenummer: 5472850
Hammerslagspris: DKK 2.400
Vurdering: DKK 8.000

Thorald Læssøe (1816-1878). Landskab fra Norditalien, olie på lærred. Sign. og dat. L. 1869. 25 x 35 (33 x 43) cm.
Auktionen afsluttes:  27-11-2019 20:30:00