Thorald Læssøe. 'Ruiner ved marmorkirken' 1838

Varenummer: 5361385
Hammerslagspris: DKK 1.500
Vurdering: DKK 3.000

Thorald Læssøe (1816-1878). 'Ruiner ved marmorkirken'. Olie på pap, opklæbet på plade. Sign. med monogram TL 1838. 23 x 17 cm. (37,5 x 31)

Auktionen afsluttes:  05-07-2019 18:18:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej

1851990 05-07-2019 12:17:37 DKK 1500