Thorolf Pedersen. Blomsteropsats

Varenummer: 6134821
Hammerslagspris: DKK 700
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Thorolf Pedersen (1858-1942). Blomsteropsats, olie på lærred, sign. og dat. TP 1908. 58 x 46 (75 x 62) cm. Monteret med gallerilampe.

Auktionen afsluttes:  21-12-2021 21:05:00
Showroom:  Aarhus