Varenummer: 5670413
Vurdering: DKK < 1.000

Thorvald Larsen (1881-1947), bjerglandskab, olie på lærred, sign. Th.L, 67x98 cm. (77x107 cm).
Auktionen afsluttes:  18-06-2020 13:12:00
Showroom:   DK, Odense, Kratholmvej