Thorvald Nygaard, Motiv fra café 'Slukefter' i København, olie på lærred (cd)

Varenummer: 6161382
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Thorvald Nygaard (1892-1973). Motiv fra café 'Slukefter' i Prinsessegade København, olie på lærred, signeret og dateret 1924. H.48 x 42,5 cm (63 x 57 cm)

Auktionen afsluttes:  19-02-2022 15:27:00
Showroom:   Næstved, DK

109748 19-02-2022 14:46:13 DKK 350
937027 18-02-2022 22:25:13 DKK 300