Thorvald Nygaard. Parti fra Christianshavn, olie på lærred. Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 5078516

Varenummer: 5061875
Hammerslagspris: DKK 550
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Thorvald Nygaard . Parti fra Christianshavn, olie på lærred. Sign. Th. Nygaard. 48 x 40 cm. (52 x 44 cm.)

Auktionen afsluttes:  07-08-2018 12:00:00