Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Øvrig billedkunst og skulpturer
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Thorvald Nygaard. Parti fra Christianshavn, olie på lærred. Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 5078516
:
5061875
Hammerslagspris
:
Vurdering
:
< 1.000
Thorvald Nygaard . Parti fra Christianshavn, olie på lærred. Sign. Th. Nygaard. 48 x 40 cm. (52 x 44 cm.)
07-08-2018 12:00:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
476161
07-08-2018
10:35:39
1089978
07-08-2018
10:17:13
500
476161
07-08-2018
06:30:21
450
1089978
06-08-2018
23:10:36
400
1468984
06-08-2018
22:47:54
350
476161
03-08-2018
07:27:20
300
Til toppen