Vurdering:
10.000
Tiffany & Co. Moderne armlænke af 18 kt. guld, monteret med karabinlås, stemplet "T&Co 750 ITALY". L. 18,5 cm. Ø. ca. 5 mm. Vægt: ca. 16,7 gr. Fremstår med brugsspor.
18-06-2023 20:57:46