Tilbehør til aus Jena mikroskop m.m., 1900-tallet

Varenummer: 4966784
Hammerslagspris: DKK 1.300
Vurdering: DKK 1.000

Tilbehør til aus Jena mikroskop m.m. bl.a. løse optikker, del m/ dobbelt okular - okulare PK 16x m.m., 20. Årh. Brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Auktionen afsluttes:  24-04-2018 19:49:00