tillskriven Jean-Francois Thomas oljemålning

Varenummer: 4852322
Auktionen afsluttes
01-12-2017 16:24:00
Vurdering
SEK 2.000

JEAN FRANCOIS THOMAS (1894-1939), tillskriven: Stadsmotiv med bro, signerad Jn F Thomas, olja på duk, ca 45x81 cm