Herrearmbåndsur fra Tissot, ref.nr.: L366, cal. ETA 255 241, i urkasse af delvist forgyldt stål, hvid skive med stregindeks, datoangivelse ved 3" position, enknapschronograf, monteret med original lænke af delvist forgyldt stål, safirglas, quartz urværk. Ø. 33 mm. Indvendig L. ca. 21 cm. Fremstår med brugsspor. Uret gik på vurderingstidspunktet. Lauritz.com indestår ikke for funktionalitet og kender ikke servicehistorikken på uret.
Varen afsluttes:
16-06-2023 12:34:00