To loftskroner og to lampetter (4)

Varenummer: 6237462
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

To loftskroner og to lampetter; hhv. Ø. 35 cm. (begge loftskroner) og H. 22 cm (lampetter). Fremstår med defekter og mangler, mug og kraftige brugsspor. (4)

Denne vare er en del af en større konkurs, der sælges hos Lauritz.com Herlev og Roskilde.

Auktionen afsluttes:  01-10-2022 18:26:40
Showroom:   Herlev, DK

1006959 01-10-2022 17:28:50 DKK 300