To loftskroner og to lampetter (4)

Varenummer: 6237462
Auktionen er ikke begyndt
Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

To loftskroner og to lampetter; hhv. Ø. 35 cm. (begge loftskroner) og H. 22 cm (lampetter). Fremstår med defekter og mangler, mug og kraftige brugsspor. (4)

Denne vare er en del af en større konkurs, der sælges hos Lauritz.com Herlev og Roskilde.

Auktionen afsluttes:  22-08-2022 13:51:30
Showroom:   Herlev, DK