Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Lamper og belysning
Loftslamper
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
To loftskroner og to lampetter (4)
:
6237462
Moms vare
Hammerslagspris
:
300
Vurdering
:
< 1.000
To loftskroner og to lampetter; hhv. Ø. 35 cm. (begge loftskroner) og H. 22 cm (lampetter). Fremstår med defekter og mangler, mug og kraftige brugsspor. (4)
Denne vare er en del af en større konkurs, der sælges hos Lauritz.com Herlev og Roskilde.
01-10-2022 18:26:40
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1006959
01-10-2022
17:28:50
300
Til toppen