To par vintage øreringe af 14 kt guld (4)

Varenummer: 6327950

Næste bud: DKK 900
Vurdering: DKK 1.200

To par vintage øreringe af 14 kt guld prydet med ametyst samt jade. Stemplet: 585. H. 11-15 mm. Samlet vægt 3,5 gram. Fremstår med brugsspor. (3)

DKK 900
Auktionen afsluttes:  31-01-2023 19:23:59
Showroom:   DK, Aalborg, Nibevej