To persiske tæpper, (2)

Varenummer: 6241181
Vurdering: DKK 3.400
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

To persiske tæpper, Keshan og Veramin. Uld på bomuld. Fremstår med brugsspor, slitage og mølskade. 203 x 133 / 151 x 108 cm. (2)

Auktionen afsluttes:  15-08-2022 10:52:48
Showroom:   Herlev, DK