Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Smykker
Ringe
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
To ringe af 14 kt. hvidguld (2)
:
6256634
Hammerslagspris
:
1.900
Vurdering
:
2.400
To ringe af 14 kt. hvidguld bestående af en vintage alliancering med enkeltslebne diamanter, ialt ca. 0.30 ct. Farve: Wesselton (H). Klarhed VS. Er ustemplet, testet til 14 kt hvidguld. Er ring med similisten og brillantslebne diamanter, ialt ca. 0.25 ct. Farve: Top crystal (I). Klarhed VS-SI. Ringstr. 56, Ø 17,8 mm. Samlet vægt 6,8 g. Alliancering fremstår med brugsspor.(2)
01-10-2022 13:55:40
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
2171914
30-09-2022
09:24:56
1900
Til toppen