To væghængte moduler af palisander, 1960'erne (2)
Vurdering:
1.000
To væghængte moduler af finéret palisander, bestående af; 1 x Vinreol, H. 34, 100 x 37 cm. 1 x Vitrinemodul, H. 35, 104 x 31 cm. Fremstår med alders- og brugsspor. (2)
04-06-2050 14:26:00