Tom Krestesen. Komposition (cd)

Varenummer: 5688439
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Tom Krestesen (1927-2017). Komposition. Litografi, 47/157. Sign. og dat. Tom Krestesen 87. 59 x 79 cm (66,5 x 86,5 cm).

Auktionen afsluttes:  18-07-2050 09:10:00
Showroom:  DK, Roskilde, Store Hedevej