Tom Krestesen. Komposition (cd)

Varenummer: 5688439
Vurdering: DKK < 1.000

Tom Krestesen (1927-2017). Komposition. Litografi, 47/157. Sign. og dat. Tom Krestesen 87. 59 x 79 cm (66,5 x 86,5 cm).
Auktionen afsluttes:  06-12-2021 15:07:02
Showroom:   DK, Roskilde, Store Hedevej