Tom Krøjer. Opstilling med brød, 1992 (cd)

Varenummer: 5647279
Hammerslagspris: DKK 5.000
Vurdering: DKK 7.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 5817842
Tom Krøjer (1946-2015). Opstilling med brød, olie på lærred, sign. Krøjer 1992. 45 x 55 cm (50 x 60 cm).

Auktionen afsluttes:  20-10-2020 20:09:00