Tom Krøjer. Opstilling med brød, 1992 (cd)

Varenummer: 5647279

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK 8.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Tom Krøjer (1946-2015). Opstilling med brød, olie på lærred, sign. Krøjer 1992. 45 x 55 cm (50 x 60 cm).

Auktionen afsluttes:  18-08-2020 20:31:00