Vurdering:
< 1.000
2 instruktørstole med foldbart stel af stålrør, ene monteret med kanvas i sæde og ryg. Udgået fra Form & Farve / Torben Ørskov, H. 76 cm. Sædehøjde 47 cm. Fremstår med brugsspor, ridser, rust samt kanvas med slid og pletter. (2)
25-08-2022 20:03:54