Torben Ørskov / form og farve. 2 instruktørstole af stål (2)

Varenummer: 6243547

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

2 instruktørstole med foldbart stel af stålrør, ene monteret med kanvas i sæde og ryg. Udgået fra Form & Farve / Torben Ørskov, H. 76 cm. Sædehøjde 47 cm. Fremstår med brugsspor, ridser, rust samt kanvas med slid og pletter. (2)

Auktionen afsluttes:  19-08-2022 15:09:16
Showroom:   Odense, DK