Towe Tia Scagensstierne. To komposition cd (2)

Varenummer: 6233388
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 1.500

Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6310224
Towe Tia Scagensstierne (1900/2000-tallet). To kompositioner, akryl på lærred, sign. og dat./b. Towe Tia Scagensstierne 93 og 98. 65,5x65,5 cm (68,5x69 cm (69x69 cm) og 115,5x115 cm (119x118 cm) (2)
Auktionen afsluttes:  26-11-2022 13:29:00
Showroom:   DK, Nivå, Stejlepladsvej

992788 22-11-2022 16:53:38 DKK 300