Træplint, 5 delt.

Varenummer: 6305636
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK 1.200

Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6311333
Træplint, 5 delt, af træ, top beklædt med skind. H. 97 cm., B. 150 cm., D. 90 cm. Fremstår med brugsspor, slidtage, store afslag/ridser på kanter af træ.
Auktionen afsluttes:  26-11-2022 15:46:00

1693828 24-11-2022 11:12:22 DKK 350
1674824 22-11-2022 02:20:19 DKK 300