Tre barstole. (3)

Varenummer: 6263193

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Tre barstole med krom stel og bordeaux-farvet læder. Sh. 83 cm. Fremstår med brugsspor. Huller i læderet. Ridser på stel.

Auktionen afsluttes:  01-10-2022 15:00:40
Showroom:   Herlev, DK