Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Stole
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Tre barstole. (3)
:
6263193
Hammerslagspris
:
300
Vurdering
:
< 1.000
Tre barstole med krom stel og bordeaux-farvet læder. Sh. 83 cm. Fremstår med brugsspor. Huller i læderet. Ridser på stel.
02-11-2022 18:41:13
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1966342
02-11-2022
18:39:13
300
Til toppen