Kategori  Vurdering

Tre modelskibe, marinefartøjer (3)

Varenummer: 4919610
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000
Tre modelskibe, marinefartøjer, motortorpedobåd, L. 33 cm, og to landgangsfartøjer med amerikanske flag, mærket hhv. 81 US, L. 25 cm, og PA 26-19, L. 16 cm. Desuden jeep med trailer. Mindre brugsspor, fejl og mangler kan forekomme. (3)

Auktionen afsluttes:  13-03-2018 20:37:00

1752642 07-03-2018 19:54:41 DKK 350
454940 07-03-2018 14:15:56 DKK 300