Tre vedhæng af 14 kt guld (3)

Varenummer: 6327959
Hammerslagspris: DKK 600
Vurdering: DKK 1.000

Tre vedhæng af 14 kt guld i form af hestesko, kugle samt saltvands kulturperle. Stemplet 585. H med øskner. 15-20 mm. Samlet vægt 3,5 gram. Fremstår med brugsspor. (3)
Auktionen afsluttes:  31-01-2023 18:55:59
Showroom:   DK, Aalborg, Nibevej

1576193 31-01-2023 11:34:13 DKK 600