Varenummer: 6288160

Tresor Paris. Et par brillant-rosetørestikker af 18 kt. hvidguld prydet med 48 brillantslebne diamanter, i alt ca. 0.50 ct. Farve: Wesselton (H). Klarhed: VS-SI. Stemplet TP i logo for Tresor Paris med London import gold Hallmarks. 0.25 carat er stemplet i hver ørestik.
Samlet vægt ca. 2,4 g. Roset Ø 0,98 cm. Fremstår med minimale brugsspor. (2)
Varen afsluttes:  02-03-2023 16:04:48