Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Hobby og samleobjekter
Samleobjekter
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Triomint spillemaskine.
:
6233951
Hammerslagspris
:
900
Vurdering
:
3.000
Triomint spillemaskine. Beset d. 31 juli 1985. Nr. 43904610. Nøgle medfølger. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor. Ridser på sider og top. Lyser ved strømtilslutning. B. 58, D. 30, H. 88 cm.
14-08-2022 19:15:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1127243
14-08-2022
00:03:36
900
1342001
12-08-2022
18:26:50
850
1379915
11-08-2022
23:16:07
800
Til toppen