Triomint spillemaskine.

Varenummer: 6233951
Hammerslagspris: DKK 900
Vurdering: DKK 3.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Triomint spillemaskine. Beset d. 31 juli 1985. Nr. 43904610. Nøgle medfølger. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor. Ridser på sider og top. Lyser ved strømtilslutning. B. 58, D. 30, H. 88 cm.

Auktionen afsluttes:  14-08-2022 19:15:00
Showroom:   Herlev, DK